NÁBYTEK KORYNA

KVALITNÍ ČESKÝ NÁBYTEK

ČESKÝ VÝROBCE S TRADICÍ PŘES 150 LET

rozbalit

KUCHYNĚ MODERNÍ

rozbalit

KUCHYNĚ KLASICKÉ

rozbalit

KUCHYNĚ STYLOVÉ

rozbalit

ŠATNÍ SKŘÍNĚ

rozbalit

KOUPELNY

VYBAVENÍ INTERIÉRU

Individuální výroba

Obývací pokoje

Lékařský nábytek

Kuchyně HELP

Individuální výroba

S výrobou nábytku určeného pro individuální potřeby investorského charakteru máme mnohaleté zkušenosti. Díky širokému sortimentu produktů můžeme uskutečňovat rozsáhlé dispoziční záměry architektů, ať se jedná o kancelářské či speciální prostory (např. banky, hotely). Naše technické možnosti a hlavně výrobní kapacity umožňují vyrábět také různé atypické složky interiérů. Včasnost dodávky, vysoká kvalita i schopnost operativně reagovat na veškeré změny v průběhu realizace investice jsou pro nás samozřejmostí.

Obývací pokoje

Současným trendem v oblasti výstavby rodinných domů a bytů je řešení jednoho společného otevřeného prostoru spojujícího kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro rozšíření stávající nabídky o novou kolekci nábytku do obývacích pokojů.
Naším cílem je poskytnout zákazníkům dokonale designově sladěný nábytek do všech částí tohoto prostoru.

Lékařský nábytek

Široký sortiment produktů naší společnosti zahrnuje mimo jiné také vysoce speciální nábytek, určený především do zdravotnických zařízení, ordinací lékařů, lékáren apod. Při vytváření řešení konkrétního interiéru se snažíme maximálně vyjít vstříc v individuálních potřebách našich klientů. Lékařským nábytkem KORYNA jsme schopni účelně vybavit všechny typy ordinací a ostatních interiérů zdravotnických zařízení. Lékařský nábytek nabízíme v provedení lamino nebo fólie.

Kuchyně HELP

Provedení Atlas patří k základní nabídce předních ploch, ale na přání klienta můžeme vyrobit kuchyně HELP i v jiných provedeních z naší nabídky. Barevná škála nabízí různorodé kombinace s korpusem nebo vzájemnou kombinaci jednotlivých předních ploch. Je tak pouze na Vás, jakým tvůrčím způsobem necháte rozvinout vlastní fantazii.

Charakteristika

• jednoduchý design
• přijatelná cena