NÁBYTEK KORYNA

KVALITNÍ ČESKÝ NÁBYTEK

ČESKÝ VÝROBCE S TRADICÍ PŘES 150 LET

rozbalit

KUCHYNĚ MODERNÍ

rozbalit

KUCHYNĚ KLASICKÉ

rozbalit

KUCHYNĚ STYLOVÉ

ŠATNÍ SKŘÍNĚ

Motion systém

Open systém

Rail systém

Slider systém

Motion systém

Motion systém je posledním přírůstkem v sortimentu šatních skříní. Při otevírání se dveře otáčí kolem svislé osy, v krajní pozici jsou pak rovnoběžně se skříní. Při zavření skříně jsou dveře uloženy v jedné rovině stejně jako v případě skříní typu slider. Díky samonosné konstrukci je možno skříň ponechat jako volně stojící nebo ji vestavět. Značnou výhodou také je, že u skříní motion nejste limitováni počtem dveří a tím pádem ani šířkou skříně.

Technické parametry a další potřebné informace naleznete zde.

Open systém

Open systém představuje klasické otvíravé skříně s přesně danými moduly. Jejich vzájemnou kombinací dosáhnete požadovaného efektu.

Přehled jednotlivých modulů naleznete zde.

Rail systém

V případě rail systému se jedná o posuvný kolejnicový systém, u něhož jsou dveře v zavřeném stavu vzájemně předsazeny. Tento systém nabízí možnost výškového dělení jednotlivých dveří a ty pak mohou být složeny z několika různých materiálů. Na rozdíl od ostatních systémů mohou být dveře těchto skříní vyrobeny i ze skla. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte sklo jednobarevné či s dekorem. Velkou výhodou oproti konkurenci je to, že všechny naše skříně jsou samonosné a není tudíž potřeba nic přichycovat do podlahy či stropu místnosti.

Technické parametry a další potřebné informace naleznete zde.

Slider systém

Jedná se o skříň s posuvnými dveřmi, které jsou při zavřené poloze v jedné rovině. Při otevření se pak dveře v případě slider systému vzájemně překrývají a jsou rovnoběžné se skříní. Velkou výhodou skříní typu slider je šířka dveří až 1 800 mm. To znamená, že v případě skříně šířky 3 600 mm může mít skříň pouze 2 dveře. Skříň jako celek tak bude působit velmi elegantně a při jednom otevření budete mít k dispozici velkou část vnitřního prostoru.

Technické parametry a další potřebné informace naleznete zde.

rozbalit

KOUPELNY

rozbalit

VYBAVENÍ INTERIÉRU

Všechna práva vyhrazena 2020 KORYNA a.s.